MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8135450
nr 813 5450
Ett par, Pärlemointarsia
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:39:33
200 kr